DĚKUJEME

Po celou dobu příprav jsme komunikovali s milou a ochotnou slečnou Bulgakovou. Všechna naše přání trpělivě vyslechla a vždy se nám snažila vyjít vstříc.

Je opravdu skvělé, když můžete spolupracovat s lidmi, kteří dělají svou práci dobře a rádi!

To pak nic není nemožné a vše se dá zařídit. Slečna Bulgaková velmi dobře pochopila naše potřeby a udělala maximum pro jejich naplnění. Jsme nároční klienti a tak takový přístup umíme dobře ocenit. Někdy stačilo jen pomyslet, že něco potřebuji, a v tu ránu bylo splněno. :) I díky této péči jsem si svatební den i jeho přípravy velmi užila.

Hana Farkačová

www.vylecit-ekzem.cz 

Anna Říhová Horáková

Šátralovi

Strašně moc děkujeme! Moc jsme si to užili a všechno bylo krásné, opravdu děkujeme. 

Denisa Allertová

Jan Šátral 

# STRADIVARI AMORE

Náš svatební den byl naprosto dokonalý díky Anastasii, která překrásné dekorace vytvořila. Byla to nejkouzelnější a nejromantičtější atmosféra jakou jsme si mohli jen přát...

Monika DM Stradivari

Thanks again...you did an amazing job

   

     Luca DM Stradivari 

Spolu od roku 2006 a stále stejně zamilovaní

Se službami AB decor jsem naprosto spokojená. Absolutní vystihnutí toho, co jsem si přála a jak jsem si to představovala. S láskou vybrané květiny a dekorace na míru. Můžu jen vřele doporučit.

Nela Procházková

Daniela Smržová 
fotografka

www.danielasmrzova.com

Děkuji za nádherné květiny! Květinové věnce jsem měla na focení, které bylo v bohémském stylu, byly udělané s takovou pečlivostí, která se často nevidí. Vydržely celý den v těch nejhorších podmínkách. Dlouhé cestování, přípravy na focení, silný vítr, prašné prostředí, musely jsme je přenášet celý den bez vody. Navíc krásně voněly a na fotografiích vypadají nádherně. Bez květin od Anastasie by fotografie tak nevynikly, určitě budu mít zájem i do budoucna o květiny od Ab decor na jakoukoliv příležitost

Mask Parade

Netradiční módní přehlídka pro 300 osob, kterou měly na starosti Veronika a Anastasia. Od výroby ručně dělaných škrabošek až po navržení oblečení pod  značkou AVs fashion, kterou spolu dříve založily. 

I mně byly šaty pro tento večer šité na míru tak, aby padly nejen mé postavě, ale i mně jako takové. A musím přiznat, je to rozdíl  )) Cítila jsem se v nich skvěle. Díky moc celému týmu stylistek i vizážistek za obrovskou podporu.

Hana Koutná 

moderátorka
www.hankakoutna.cz

50 let - zlatá svatba výročí lásky

Byl to náš nejkrásnější den v životě, díky všem detailům, o které se holky postaraly..hlavní bylo, že nám a hlavně mě ve všem vyšly vstříc. Moc děkujeme, že jste můj sen uskutečnily. PS.: šaty pro družičky mi také navrhly a ušily pod značkou AVs. 

Maria Pankova

7 LET ŠŤASTNÉHO MANŽELSTVÍ

 

Fotograf https://www.fotojosefmarek.com/denisa-marek

Make-Up: Lenka.mua 

Šaty: www.alice-kurkova.cz 

Rolls-Royce: www.vccdobrichovice.cz 

Prstýnky:  www.sherri.cz 

Zámek: www.letenskyzamecek.cz

Denisa a Marek

 MARKÉTA FASSATI 

 is the founder of the Fassati Art Festival international project.

For more information, please visit www.marketafassati.com & www.fassatiartfestival.com